Interesują Cię sale szkoleniowe w Warszawie? Masz dość niskiej jakości usług w zakresie wynajmu sal szkoleniowych? Nie czekaj. Najlepiej od razu skontaktuj się z AutomobilKlubem Polski. Oferuje on komfortowo urządzone sale szkoleniowe w Warszawie. Są one urządzone tak, że zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wszystkie sale szkoleniowe oferowane przez AutomobilKlub Polski pozwalają na przeprowadzenie szkolenia, wykładu czy prelekcji. Obiekt posiada aż siedem sal, w których jednocześnie może przebywać od dziesięciu do nawet dwustu pięćdziesięciu osób. Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację, co sprawia, że korzystanie z nich jest komfortowe nawet w sezonie letnim, kiedy temperatury na zewnątrz są nierzadko naprawdę bardzo wysokie.

Do dyspozycji klientów pozostaje duży, przestronny parking, który udostępniany jest całkowicie za darmo. Nie trzeba wnosić żadnych dodatkowych opłat.

Sale znajdują się około piętnaście minut jazdy od centrum stolicy. Nie ma najmniejszego problemu, aby dostać się do nich własnym samochodem i środkiem komunikacji publicznej.

Jesteś zainteresowany wynajmem sali? Sprawdź ofertę – www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.