Termin e-learning oznacza nic innego, jak naukę przez internet na odległość. W obecnej sytuacji taka metoda nauczania zdobywa coraz większą popularność. I nic w tym dziwnego, ponieważ pozwala ona na dostosowanie nauki do naszego codziennego życia oraz dyspozycyjności.

E-learning cieszy się również dużą popularnością wśród osób biorących udział w kursach na prawo jazdy. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie Ośrodki Szkolenia Kierowców mogą taki sposób nauczania zaoferować. Uprawnienia do korzystania z tej metody mają tylko tak zwane super OSK, czyli Ośrodki, które posiadają akredytację kuratora oświaty oraz spełniają dodatkowe wymagania. Automobilklub Polski znajduje się w gronie wyróżnionych w ten sposób ośrodków i oferuje swoim kursantom możliwość przygotowania się do prawa jazdy online.

Automobilklub Polski

Automobilklub Polski to ośrodek z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Automobil Klub Polski oferuje prawo jazdy kategorii A, A1, A2, B, B+E, C, C+E oraz D. Jeżeli prawo jazdy w Warszawie to tylko z Automobil Klub Polski! Sprawdź naszą ofertę na www.automobilklubpolska.pl.