Osoby chcące zdać egzamin na prawo jazdy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że przygotowanie się do niego samodzielnie jest przedsięwzięciem z góry skazanym na powodzenie.

Te same osoby mają też świadomość tego, że nie każda szkoła jazdy jest tak samo solidnym podmiotem. Jak zatem rozpoznać, że szkoła prawa jazdy w Warszawie jest warta uwagi?

Choć może być to zaskakujące, niezwykle często za zainteresowaniem się daną szkołą przemawia nie tyle jej agresywny marketing, ale właśnie jego brak. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że intensywna kampania reklamowa jest często znakiem rozpoznawczym tych podmiotów, które nie mogą nam zaoferować wiele więcej. W dobrym ośrodku doskonalenia kierowców uczą się często osoby, którym polecili go znajomym. Promowanie się wśród nowych klientów jest ważne, przestaje być jednak postrzegane jako jedyny sposób na ich pozyskanie. Nie można zapominać także o tym, że dobra szkoła nie składa obietnic bez pokrycia. Nawet najlepszy instruktor nie przygotuje przecież osoby, która nie chce zdać egzaminu albo nie jest przekonana o tym, że posiadanie prawa jazdy to dobry pomysł.