Od lat organizujemy kursy jazdy dla osób, które chcą ubiegać się o prawo jazdy kat B. Nasi instruktorzy są otwarci i rzetelni. Konsekwentnie udowadniają, że mogą nauczyć każdego bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. Przygotują cię do teoretycznego i praktycznego egzaminu ogólnokrajowego. Szkolenie obejmuje zarówno 30 godzin teoretycznej, jak i 30 godzin praktycznej nauki jazdy z profesjonalnymi i licencjonowanymi instruktorami. Zapewniamy wsparcie w uzyskaniu niezbędnych dokumentów / podręczniki i dostęp do egzaminu.

Doskonale wiemy, że dobry instruktor to połowa sukcesu. Dlatego w naszej szkole jazdy pracują tylko najlepsi instruktorzy. Są profesjonalistami w tym, co robią, mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców samochodów. Nasi instruktorzy są cierpliwi i mają dobre maniery. To po prostu mili ludzie, którzy sprawią, że nauka jazdy będzie dla ciebie czystą przyjemnością. Dbamy o poziom nauczania i atmosferę, w jakiej się odbywa. Z nami szybko zdobędziesz swoje wymarzone prawo jazdy.

Chcesz zapisać się na kurs prawa jazdy? Sprawdźcie ofertę AutomobilKlub Polska – prawo jazdy kat B.